Gastro Svoboda - Knedlíky Jablonné v Podještědí

O společnosti Gastro Svoboda, s.r.o.

Společnost GASTRO SVOBODA s.r.o. se sídlem v Jablonném v Podještědí se zaměřuje na výrobu a distribuci domácích knedlíků v různých modifikacích. Firma začala s výrobou knedlíků v roce 2000 jako podnikání fyzické osoby v rodinném kruhu. Zaměřili jsme se na ruční výrobu kvalitních výrobků.

Cílem společnosti bylo vybudování obchodních kontaktů s maloobchody, restauracemi a hotely. Díky kvalitním výrobkům a dobrému jménu se podařilo navázat obchodní styky i s obchodními řetězci. Rozhodující zásobovací oblastí je území Libereckého kraje. Dodáváme do celé řady nemocnic, škol, penzionů, cateringových společností, vězeňské služby, atd.

V roce 2016 firma prodělala velké změny – stěhování do větších vlastních prostor, který vyhovuje náročným hygienickým předpisům a standardům. Dále pořízení strojně technologického vybavení díky kterému jsme schopni rozšířit sortiment a kapacitu výroby. Také převod společnosti z fyzické osoby na s.r.o..

Vysokou technickou, technologickou a hygienickou úroveň výrobní, odbytové a obchodní činnosti Gastro Svoboda s.r.o. potvrzuje získaný certifikát HACCP.

Denní dodávky zákazníkům jsou zajišťovány vlastními rozvážkovými vozidly.

Kontaktní údaje

Telefon

(+420) 777 805 611

Adresa

Liberecká 152,

Jablonné v Podještědí, 471 25